1 2

 прием врача от 150 грн.

  (044) 486-59-51,  (068) 162-00 0-7

Цистит

Цистит- запалення стінок сечового міхура, яке призводить до постійного дискомфорту та порушення якості життя. Найчастіш цистит викликаний неспецифічними збудниками , в тому числі і такими, що передаються статевим шляхом. Хворіють переважно жінки ,за рахунок анатомічних особливостей сечовивідної системи, що притаманні жіночому організму. Розповсюдженість циститів досягає до 39%.
 
     Зустрічаються гострі та хронічні цистити. Для цистита характерними ознаками є : часті позиви до сечовипускання та болісність на початку на кінці сечовипускання, у багатьох випадках- відчуття неповного опорожнення сечового міхура, вельми часто бувають домішки крові в сечі.
     В разі відсутності кваліфікованої медичної допомоги цистит призводить до ускладнень, зокрема висхідного однобічного чи двобічного пієлонефриту, що може супроводжуватись загальною слабкістю, підвищенням температури тіла до 40 С. З метою діагностики та лікування цистита, а також запобігання ускладнень необхідно звертатись до лікаря- уролога.Досвідчений лікар уролог перед призначенням лікування спочатку проводить бактеріологічне обстеження (в тому числі бакпосів сечі), щоб визначити збудника та чутливість  мікробів до антибіотиків. Також уролог здійснює ультразвукове дослідження нирок та сечового міхура. Зазначене обстеження необхідне для встановлення клінічного діагнозу та призначення комплексного лікування.  Необхідно зазначити, що жінки часто вдаються до системної помилки, звертаючись з приводу симптомів циститу до гінеколога. В разі неправильного призначення лікування запальний процес переходить в хронічну форму і при наявності провокуючих факторів ( переохолодження, перегрів, порушення дієти, недотримання вимог особистої гігієни) виникають загострення, іноді до 3-4 разів на місяць. 
     Призначення правильного лікування, з використанням сучасних медичних препаратів, дотриманням відповідної дієти та під наглядом лікаря-уролога позбавить від такої неприємної хвороби, як цистит.

Медицинский центр "Дерматовенерология"
МЫ РЕШИМ ВАШИ ПРОБЛЕМЫ!!!

Профессиональная диагностика, лечение и профилактика кожных болезней, заболеваний, передающихся половым путем и их осложнений. Урология. Гинекология.

Клиника основана в 1995 г.,одна из первых на Украине частных специализированных по направлению дерматовенерологии. В настоящее время пациенты медцентра могут получить квалифицированную помощь как дерматолога, так и врачей многих других специальностей. 

Основные направления лечения:

  • Дерматология. Высыпания на коже и слизистых. Аллергия. Зуд. Дерматиты. Дерматозы. Редкие дерматозы. Дерматоскопия. Папилломы. Кондиломы. Липомы. Герпес. Лишай. Грибковые болезни кожи. Микозы. Проблемы ногтей. Онихомикозы. Проблемы волос. Новообразования кожи. 
  • Венерология. Заболевания, передающиеся половым путем (зппп). Собственная лаборатория. Высококвалифицированные врачи с опытом работы 20-30 лет. Решение проблем любой категории сложности. Гарантия точного диагноза и эффективного лечения.   
  • Урология. Десткая урология. Диагностика  и лечение заболеваний мочеполовой системы у мужчин и женщин. Болезни почек и мочевого пузыря. Циститы. Простатиты. Аденома простаты. УЗИ. 
  • Гинекология. Диагностика и лечение воспалительных заболеваний органов малого таза у женщин. Диагностика, лечение и профилактика зппп у женщин. УЗИ вагинальным датчиком. Кольпоскопия. 
  • Лабораторная диагностика. Собственная лаборатория. Все необходимые анализы по специальности дерматовенерология, урология и гинекология.
  • Смежные специалисты. Гастроэнтеролог. Проктолог. Эндокринолог. Косметолог. Гастроэнтерология.
  • Всего более 200 различный исследований. 

Не откладывайте Ваше здоровье "на потом"

Звоните сейчас, чтобы записаться на консультацию:

(044) 486-28-17, (044) 486-28-88, (044) 486-59-51 (068) 162-000-7

Режим работы: пн-пт 08:00 до 19:30, сб - 09:00 до 16:00, вс - 10:00 до 14:00.

 

Сертификаты

 

Отзывы

Отзывы и оценки клиники


Олег пациент
Дуже вдячний Людмилі Іванівні за допомогу! На консультаціях була дуже уважною та ввічливою, професійно провела огляд. Приємно спілкуватися з таким досвідченим лікарем, як Усенко! Проблем більше не маю, за що велике спасибі!
Ольга пациент
Наблюдаемся у Людмилы Александровны давно. Довольны ее отношением, стремлением помочь, подобрать действенное лечение. Только благодаря ей сын чувствует себя нормально и может ходить в школу.