Удаление бородавок

удаление бородавок радиоволновым методом

Бородавки-це захворювання шкіри, причиною якого є інфекція вірусом папіломи людини (ВПЛ), котрий частіше називають "папіломавірус людини".


Доведено, що наявність ВПЧ може бути причиною розвитку недоброякісних пухлин шкіри. Таким чином, лікування бородавок має за мету не тільки покращення зовнішнього вигляду шкіри, а ще й запобігання онкологічної патології.

Встановлення діагнозу та призначення лікування є компетенцією лікаря дерматолога. Зазначимо, що в легких випадках іноді допомагає метод народної медицини, а саме_використання чистотілу.
З нашого досвіду, найбільш придатним методом лікування бородавок є радіохвильове видалення.
Радіохвильове видалення бородавок проводять амбулаторно, під місцевою анестезією, з використанням радіохвильового коагулятора. Цей метод також використовується для видалення кондилом та папілом шкіри.
Важливо зазначити, що тільки лікар має визначити наявність показань та відсутність протипоказань для видалення доброякісних новоутворень шкіри. Також дерматолог призначає противірусні та імуностимулюючі препарати з метою комплексного лікування та профілактики рецидивів хвороби.
Лікарі медичного центру "ДВ" мають досвід та хороші практичні результати лікування ВПЛ та видалення бородавок, папілом і кондилом шкіри. Звертайтесь та будьте здорові!!!

 

Не откладывайте Ваше здоровье "на потом"!

Звоните прямо сейчас, чтобы записаться на диагностику в Киеве:

(068) 162-00-07